Obozy językowe

Jesteśmy organizatorem turystyki – posiadamy wpis do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych, wyjazdy przez nas organizowane są zgodne z obowiązującymi przepisami dla organizatorów turystyki, w tym zgłaszane do kuratorium. Organizując wyjazdy dla dzieci i młodzieży dokładamy wszelkich starań, by przygotować różnorodną ofertę łączącą naukę, dobrą zabawę, przygodę i sport. Program wyjazdów jest urozmaicony oraz dostosowany do wieku uczestników, którym proponowany jest określony wyjazd.

Widzimy istotną wartość płynącą z bycia razem w czasie naszych wyjazdów, gdzie zawiązują się nowe znajomości i przyjaźnie, które trwają nadal – nawet po zakończeniu obozu. Proponując różne integracyjne aktywności dążymy do stworzenia swoistej społeczności obozowej, którą z wielką radością i sentymentem wspominają nasi uczestnicy.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w organizacji czasu dzieci i młodzieży oraz opiece nad nimi, proponując wyjazdy o różnorodnym charakterze, chcemy zapewnić wyjątkowy czas młodzieży, ale także dążymy do zaszczepienia u naszych najmłodszych obozowiczów zamiłowania do wyjazdów wakacyjnych. Stąd dostrzegliśmy potrzebę przygotowania wyjazdu skrojonego dla uczestników wyjeżdżających po raz pierwszy na obóz już od 5 roku życia.

Obozy językowe

FUN ADVENTURE

U Wójciaka Dom Wczasowy, Murzasichle

FOREST ADVENTURE

Centrum JordaNova, Gołkowice Górne

WATER ADVENTURE

Agroturystyka Maria, Międzybrodzie Bialskie

Skorzystaj z naszego formularza zapisów, aby wybrać się z nami na niezapomniany obóz językowy!